Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
Rozpoczęcie sprzedaży w Chilli City II
Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań z drugiego etapu inwestycji Chilli City w podpoznańskich Tulcach. Klienci mogą wybierać spośród 20 lokali, których budowa rozpocznie się w czerwcu tego roku.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Projektując Chilli City inwestor chciał, aby inwestycja stała się czymś więcej niż osiedlem. Kameralne mieszkania w zabudowie szeregowej, która wkomponowuje się w otaczającą zieleń, w połączeniu z pełną infrastrukturą Tulec, samego Chilli City, jak i pobliskiego Poznania mają zapewnić nowym mieszkańcom harmonię i komfort codziennego życia.
   W drugim etapie Chilli City powstanie 10 mieszkań trzypokojowych o powierzchniach 68-70 m kw. oraz 10 mieszkań czteropokojowych (84 m kw.). Wszystkie lokale będą dwupoziomowe z przynależnymi ogródkami, tarasami na piętrze i garażami. Do końca maja ceny mieszkań łącznie z garażem kształtują się na poziomie od 350.000 do 410.000 zł brutto.
   Chilli City powstaje w Tulcach przy ulicach Fiołkowej i Chabrowej, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Poznania i w bliskiej odległości (ok. 3 km) od węzła komunikacyjnego łączącego autostradę A2 z drogą krajową nr 11. W pobliżu samej inwestycji znajduje się zarówno kilka punktów handlowo-usługowych, jak i przedszkole oraz szkoła. Dodatkowo jeden z przyszłych etapów projektu będzie miał charakter handlowo-usługowy.
    Zakończenie drugiego etapu projektu planowane jest na III kwartał 2013 roku.
Data: 28.05.2012, godzina: 12:20:43.


reklama